O nas

Nasza Misja

Skutecznie umożliwiamy zdobywanie wiedzy oraz rozwijanie swoich pasji wszystkim, którzy potrzebują wsparcia lub chcą poszerzać swoje horyzonty.

Nasza Wizja

Edusofa to najbardziej rozpoznawalny portal edukacji online i pierwszy wybór dla ludzi chcących rozwijać swoje talenty.

 

O nas 

Stworzyliśmy ten portal, aby dać możliwość zarówno tym, którzy chcą się dokształcać, jak i tym, którzy lubią dzielić się swoją wiedzą i potrafią skutecznie nauczać. Łączymy uczniów z najlepszymi nauczycielami, których wcześniej weryfikujemy. Chcemy wspierać szkoły w trudnym czasie pandemii i uzupełniać ofertę edukacyjną o zajęcia wykraczające poza podstawę programową.

Edusofa to portal dla uczniów potrzebujących wsparcia w codziennej nauce szkolnej, odrabianiu lekcji czy w przygotowaniu do sprawdzianów. Pomagamy uczniom stojącym przed ważnymi wyzwaniami, jak egzamin ósmoklasisty czy matura. Wspieramy także dzieci i młodzież myślącą np. o udziale w olimpiadach przedmiotowych i konkursach kuratoryjnych. Dzięki systematycznej pracy z dyplomowanymi nauczycielami i pasjonatami, uczniowie będą mogli spełniać swoje plany i osiągać zamierzone cele. 

Edusofa ułatwia także rozwój oraz odkrywanie własnych zainteresowań i pasji. W jednym miejscu, bez wychodzenia z domu, można zacząć uczyć się z wybranym nauczycielem np. gry na gitarze, programowania, czy też języka obcego, Często zwlekamy z podjęciem nowych wyzwań, ponieważ brakuje nam czasu na szukanie odpowiedniego nauczyciela i dojeżdżanie na lekcje. Z Edusofą szybko i łatwo znajdziesz wymarzonego nauczyciela, umówisz się na lekcję i zaczniesz uczyć się w dogodnym dla Ciebie czasie.


Ponieważ sami jesteśmy zapracowanymi rodzicami, dbającymi o przyszłość swoich dzieci, wiemy, jak dużym i niełatwym wyzwaniem jest znalezienie właściwego nauczyciela.  Mamy doświadczenia związane z nauką poza granicami kraju. Wiemy jak  ważne jest wyrównywanie szans dzieci - ekspatów i zapewnienie im kontaktu z polskim językiem i kulturą. Dlatego portal Edusofa jest odpowiedzią także na nasze potrzeby. Regularne zajęcia ze sprawdzonym nauczycielem, który będzie wpierać nasze dziecko w odrabianiu lekcji i tłumaczyć niezrozumiałe zagadnienia, nauczą naszą pociechę systematyczności i zapobiegną zaległościom w nauce.

Edusofa to edukacja online. Wystarczy laptop, kamerka internetowa i dostęp do internetu. Będziesz pod wrażeniem, jak intuicyjna jest nasza tablica interaktywna, możliwość współdzielenia ekranu i komunikator wideo. Zapomnij o czasochłonnych dojazdach. Umawianie i przesuwanie zajęć jest dużo łatwiejsze dzięki naszemu praktycznemu kalendarzowi online.

Nauka zdalna przez platformę Edusofa jest doskonałym i bardzo wygodnym rozwiązaniem, także ze względów zdrowotnych, dla osób szczególnie dbających o swoje bezpieczeństwo w obecnych specyficznych czasach. 


Gorąco zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej, a zobaczycie jakie to proste i skuteczne!


Nasz zespół

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi z pasją, którzy są przekonani, że każdy człowiek posiada unikalne talenty i umiejętności, które trzeba tylko odkryć i odpowiednio o nie zadbać. Jednak obok czystych przyjemności w życiu, są też obowiązki i ciężka regularna praca, której nie można zaniedbywać.

Piotr

CEO

Marta

Customer Service 

komunikacja

Anastazja

Social media

komunikacja

Patrycja

Ekspert ds. nauczania i kulturoznawstwa

Skontaktuj się z nami!

Adres

Edusofa Sp. z o.o.
ul. Prosta 70
00-838 Warszawa

zadzwoń

(+48) 667-949-600

 

Edusofa Sp. z o.o.; KRS 0000849109; kapitał zakładowy 100 000 PLN; NIP 5272931011; REGON 386482400