O nas

Edusofa to edukacja online. Wystarczy laptop, kamerka internetowa i dostęp do internetu. Będziesz pod wrażeniem, jak intuicyjna jest nasza tablica interaktywna, możliwość współdzielenia ekranu i komunikator wideo. Zapomnij o czasochłonnych dojazdach. Umawianie i przesuwanie zajęć jest dużo łatwiejsze dzięki naszemu praktycznemu kalendarzowi online.

Edusofa to portal dla:

·       uczniów przygotowujących się do Olimpiad. Aktualnie wśród naszych nauczycieli znajdziecie osoby przygotowujące skutecznie do olimpiad z: informatyki, j. angielskiego, j.niemieckiego, biologii i z filozofii. Z czasem lista przedmiotów olimpijskich będzie rozszerzana. Chcesz się przygotować do olimpiady? Zadzwoń lub napisz– doradzimy Ci i pomożemy znaleźć/wybrać nauczyciela.

·       Uczniów przygotowujących się do matury i egzaminu ósmoklasisty. Wśród naszych nauczycieli znajdziecie wykładowców z matematyki, fizyki, biologii, informatyki czy języków obcych.

·       Uczniów przygotowujących się do matury międzynarodowej. Wśród naszych nauczycieli są studenci uczelni zagranicznych, którzy ze świetnym wynikiem zdali maturę IB.

·       Uczniów potrzebujących wsparcia w codziennej nauce szkolnej, odrabianiu lekcji czy w przygotowaniu do sprawdzianów.

·       Osób (również dorosłych) chcących uczyć się języków obcych. Obecnie na Edusofie możesz uczyć się j. niemieckiego, j. angielskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego! Wśród nauczycieli wielu to native speakerzy.

Nasz zespół

Jesteśmy zgranym zespołem ludzi z pasją, którzy są przekonani, że każdy człowiek posiada unikalne talenty i umiejętności, które trzeba tylko odkryć i odpowiednio o nie zadbać. Jednak obok czystych przyjemności w życiu, są też obowiązki i ciężka regularna praca, której nie można zaniedbywać.

Piotr,  Dagmara i Patrycja

Skontaktuj się z nami!

Adres

Edusofa Sp. z o.o.
ul. Prosta 70
00-838 Warszawa

zadzwoń

(+48) 667-949-600

 

Edusofa Sp. z o.o.; KRS 0000849109; kapitał zakładowy 100 000 PLN; NIP 5272931011; REGON 386482400