Pokazuje {xx}-{xx} z {xx} nauczycieli

  • Filtry

Filtry

Cena
  • PLN
  • PLN
Uczy na poziomie
Wiek ucznia
Przygotowanie do egzaminu
Narodowość
Płeć

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj

 

Korepetycje angielski online

Znajomość języka angielskiego jest obecnie umiejętnością wymaganą niemal w każdej pracy. Dzieje się tak, gdyż posługuje się nim większość świata -  język angielski zna ok. 1,5 miliarda ludzi. Dodatkowo język angielski jest językiem nauki i biznesu, więc nie da się osiągnąć większych rzeczy w tych dziedzinach bez płynnego posługiwania się nim. Jak widać nauka języka angielskiego jest niezmiernie ważna, dlatego warto zacząć ją już od najmłodszych lat. W jego skutecznej i szybkiej nauce świetnie sprawdzą się korepetycje online. Angielski jak również każdy inny język obcy musi być ćwiczony regularnie, a indywidualne korepetycje przez internet właśnie to umożliwiają.

korepetycje z angielskiego online

Korepetycje z języka angielskiego online 

Serwis Edusofa pozwala na szybkie znalezienie wymarzonego korepetytora z języka angielskiego. Nasi korepetytorzy są ekspertami w swojej dziedzinie i posiadają doświadczenie w udzielaniu lekcji online, zarówno tym, których interesuje nauka angielskiego od podstaw (A1/A2), jak również tym, którzy szukają lekcji online dla średniozaawansowanych(B1/B2) czy zaawansowanych(C1/C2). Bez względu na to, który poziom posiadasz, na portalu edusofa.com korepetycje z języka angielskiego online będą opcją dla Ciebie.

Nauka angielskiego online na edusofie jako wygodniejsza forma nauki

Nauka online języka angielskiego zapewnia komfort i wygodę, gdyż do nauki w domu zazwyczaj wystarczy zwykły laptop. Dzięki specjalnie dostosowanej platformie, nauka angielskiego online jest równie efektywna co nauka w szkole językowej. Prywatne korepetycje z języka angielskiego przez internet pozwalają dostosować indywidualny plan nauki i skupić się interesujących ucznia zagadnieniach. 

Przygotowanie do matury z angielskiego na 100%

Korepetycje do matury z angielskiego potrafią diametralnie poprawić wynik na maturze. Dzieje się tak, dlatego że prywatne korepetycje do matury pozwalają skupić się na indywidualnych słabościach ucznia. Bez wątpienia, dzięki regularnemu uczęszczaniu na zdalne lekcje wspomagające przygotowanie do matury z angielskiego można szybko i skutecznie ogarnąć z nauczycielem cały niezrozumiały materiał i osiągnięcie 100% zarówno z matury podstawowej jak i rozszerzonej staje się możliwe. 

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego

Pomoc w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego jest często niezbędna do osiągnięcia wysokiego wyniku. Indywidualne lekcje z języka angielskiego pozwolą w bezstresowy sposób rozpocząć przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego.

przygotowanie do egzaminu angielski

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego

Korepetycje przygotowujące do konkursów z języka angielskiego są znaczącym czynnikiem pozwalającym uczniom na zdobywanie tytułów finalisty oraz laureata. Pomoc kompetentnego nauczyciela jest wtedy nieoceniona, szczególnie jeśli chodzi o przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z języka angielskiego oraz przygotowanie do olimpiady języka angielskiego.

Przygotowanie do FCE/CAE/CPE

Posiadanie certyfikatu z języka angielskiego otwiera wiele możliwości. Przygotowanie do FCE/CAE/CPE różni się jednak od normalnej nauki języka angielskiego, dlatego korepetycje przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego są niezbędne.

 

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj