Pokazuje {xx}-{xx} z {xx} nauczycieli

  • Filtry

Filtry

Cena
  • PLN
  • PLN
Uczy na poziomie
Wiek ucznia
Przygotowanie do egzaminu
Narodowość
Płeć

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj

Edukacja wczesnoszkolna

W polskim systemie edukacji pierwszy etap szkoły podstawowej, obejmujący dzieci z klas 1-3, określany jest jako edukacja wczesnoszkolna lub nauczanie początkowe. Lekcje są na tym etapie przeprowadzane zazwyczaj przez jednego nauczyciela, pełniącego rolę wychowawcy. Uczniowie nie są oceniani za pomocą standardowej skali ocen, a dostają oni pod koniec roku opisowe oceny sporządzone przez wychowawcę. Ocena taka zwykle jest bardzo subiektywna i skupia się na zaangażowaniu ucznia podczas lekcji, jego aktywności oraz sumienności w wypełnianiu obowiązków.

edukacja wczesnoszkolna online przez zabawęFoto: Julia M Cameron

Korepetycje nauczanie początkowe

Uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej są w wieku od 7 do 10 lat i jest to dla nich pierwszy prawdziwy etap edukacji. Dlatego też przestawienie się na nowe standardy po zerówce czy przedszkolu może być dla dziecka nie lada wyzwaniem. W oswojeniu ucznia z nauczaniem początkowym i nowymi wymaganiami, pokierowaniu go przez pierwsze miesiące w nowej rzeczywistości genialnie sprawdzą się korepetycje online. Podczas prywatnych zajęć korepetytor będzie mógł poświęcić całą swoją uwagę uczniowi, co pozwoli na dostosowanie właściwego tempa pracy do predyspozycji ucznia.

Korepetycje z matematyki klasy 1 - 3

Na etapie edukacji wczesnoszkolnej uczniowie poznają podstawy matematyki, uczą się liczyć, dodawać, mnożyć i dzielić. Tabliczka mnożenia staje się wtedy zmorą niejednego ucznia, gdyż wymagana jest jej bardzo dobra znajomość. Póki dziecko jest jeszcze w początkowych klasach szkoły podstawowej warto zadbać o to, aby nie miało ono zaległości z matematyki, gdyż później problemy z nią związane będą się tylko nawarstwiać. Niestety bez posiadania solidnych podstaw matematycznych, poznawanych na etapie edukacji wczesnoszkolnej, nie sposób opanować materiał poznawany w późniejszych klasach szkoły podstawowej. W nadrobieniu wszelkich zaległości oraz zapobiegnięciu nawarstwiania się kolejnych mogą pomóc korepetycje z matematyki dla klas 1-3 szkoły podstawowej.

Korepetycje z języka polskiego klasy 1-3

W pierwszych klasach szkoły podstawowej dzieci uczą się czytać i pisać. Umiejętności te towarzyszyć im będą przez wszystkie kolejne etapy edukacji, dlatego kluczowym jest aby dziecko opanowało je na wysokim poziomie na samym początku. W przypadku problemów z tymi zagadnieniami warto zapisać dziecko na korepetycje z języka polskiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Podczas indywidualnych lekcji dziecko będzie mogło szybko opanować pisanie, czytanie czy gramatykę języka polskiego.

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj