Pokazuje {xx}-{xx} z {xx} nauczycieli

  • Filtry

Filtry

Cena
  • PLN
  • PLN
Uczy na poziomie
Wiek ucznia
Przygotowanie do egzaminu
Narodowość
Płeć

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj

Korepetycje fizyka online

Fizyka nigdy nie należała do powszechnie uwielbianych przedmiotów, a przecież właśnie ona pozwala zrozumieć otaczający nas świat. Między innymi dzięki fizyce jest możliwy tak szybki postęp technologiczny. W rozbudzeniu zainteresowania nauką fizyki świetnie sprawdzą się korepetycje. Fizyka online umożliwia dodatkowo korzystanie ze specjalistycznych interaktywnych pomocy naukowych, które nie zawsze są dostępne na lekcjach stacjonarnych.

korepetycje z fizyki online

Korepetycje z fizyki online

Często uczniowi trudno jest samodzielnie zrozumieć przedstawiony na lekcji fizyki materiał, szczególnie jeśli klasa jest mocno zróżnicowana pod względem poziomu opanowania danego tematu. Korepetycje z fizyki online są genialnym sposobem na szybkie i wygodne powtórzenie zagadnień do kartkówki czy sprawdzianu lub nadrobienie zaległości po długiej nieobecności. Nauka fizyki na korepetycjach nie tylko jest o wiele wygodniejsza, ale również lepiej dostosowana pod umiejętności i możliwości indywidualne ucznia.

Zdalne lekcje z fizyki – naucz się fizyki bez wychodzenia z domu

Reforma edukacji spowodowała, że fizyki uczą się już dzieci od 7 klasy. Niestety przez zmianę podstawy programowej nie mają one wystarczających podstaw matematycznych aby w pełni zrozumieć materiał przedstawiony na lekcji fizyki. W pokryciu niezbędnych podstaw matematycznych oraz wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości zdecydowanie pomogą zdalne lekcje z fizyki, na które można się umówić na portalu edusofa.com.

Profesjonalne przygotowanie do matury z fizyki

Matura rozszerzona z fizyki jest jedną z najrzadziej wybieranych przez maturzystów. Dzieje się tak zapewne ze względu na to, że fizyka jest przedmiotem trudnym do zrozumienia i wymaga posiadania solidnych podstaw matematycznych. Dlatego też odpowiednie przygotowanie do matury z fizyki nie rzeczą prostą i wymaga uprzedniego zaplanowania całego procesu. Niezastąpioną pomoc w przygotowaniu do matury z fizyki może zapewnić korepetytor, którego szybko znajdziesz na portalu edusofa.com. 

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z fizyki na 100%

Od 2022 roku znowu pojawi się możliwość przystąpienia do egzaminu ósmoklasisty z fizyki.  Jako, że będzie to pierwszy taki rocznik po kilku latach przerwy, pomoc w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty z fizykibędzie niezwykle cenna, szczególnie gdy udzieli jej doświadczony korepetytor. Samodzielne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z fizyki jest również możliwe, ale wymaga o wiele więcej cierpliwości i samozaparcia.

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z fizyki

Korepetycje przygotowujące do konkursu kuratoryjnego z fizyki lub Olimpiady Fizycznej potrafią diametralnie zwiększyć szansę na sukces. Dzieje się tak dlatego, że ze względu na ogromną porcję materiału samodzielne przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z fizyki czy Olimpiady Fizycznej jest niezwykle trudne. Wraz z korepetytorem można ułożyć odpowiedni plan powtórek.

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj