Pokazuje {xx}-{xx} z {xx} nauczycieli

  • Filtry

Filtry

Cena
  • PLN
  • PLN
Uczy na poziomie
Wiek ucznia
Przygotowanie do egzaminu
Narodowość
Płeć

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj

Korepetycje francuski online

Znajomość języka francuskiego jest obecnie umiejętnością szczególnie cenioną na rynku pracy. Przez swoją złożoną gramatykę i nieintuicyjną wymowę stosunkowo niewielka część świata włada tym językiem biegle. Nauka języka francuskiego od podstaw może być przyjemna i efektywna, jeżeli postawi się na indywidualne korepetycje onlineFrancuski, jak wszystkie inne języki obce, powinien być szlifowany systematycznie i pod okiem doświadczonego lektora, co jest bardzo łatwe do osiągnięcia decydując się na korepetycje przez internet.

francuski online

Korepetycje z języka francuskiego online 

Serwis Edusofa pozwala na szybkie znalezienie wymarzonego korepetytora z języka francuskiego. Nasi korepetytorzy posiadają doświadczenie w udzielaniu lekcji online, zarówno tym uczniom, których interesuje nauka francuskiego od podstaw (A1/A2), jak również tym, którzy poszukują lekcji online dla średniozaawansowanych(B1/B2) czy zaawansowanych(C1/C2). Bez względu na to, na którym poziomie zaawansowania jesteś, na portalu edusofa.com znajdziesz odpowiednie korepetycje z języka francuskiego online.

Nauka francuskiego na edusofie jako wygodniejsza forma nauki

Zwykły laptop - tyle jest potrzebne do nauki francuskiego na Edusofie. Dzięki specjalnie dostosowanej platformie elearningowej, nauka francuskiego online jest równie efektywna co nauka w szkole językowej. Indywidualne korepetycje z języka francuskiego  przez internet pozwalają dostosować naukę pod umiejętności i preferencje ucznia.

Przygotowanie do matury z francuskiego na 100%

Korepetycje do matury z francuskiego potrafią znacznie poprawić wynik na maturze, gdyż prywatne korepetycje do matury pozwalają skupić się na indywidualnych słabościach ucznia i regularnie pracować nad ich wzmocnieniem. Dzięki systematycznemu uczęszczaniu na zdalne lekcje wspomagające przygotowanie do matury z francuskiego można szybko i skutecznie przerobić z nauczycielem cały niezrozumiały materiał i osiągnięcie 100% zarówno z matury podstawowej jak i rozszerzonej staje się możliwe. 

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka francuskiego

 

Pomoc w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty z języka francuskiego jest często niezbędna do osiągnięcia wysokiego wyniku. Indywidualne lekcje z języka francuskiego pozwolą w bezstresowy sposób rozpocząć przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z języka francuskiego.

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z języka francuskiego

Korepetycje przygotowujące do konkursów z języka francuskiego są znaczącym czynnikiem w zmaganiach konkursowych. Pomoc kompetentnego nauczyciela jest wtedy bardzo cenna, szczególnie jeśli chodzi o przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z języka francuskiego oraz przygotowanie do olimpiady języka francuskiego.

Przygotowanie do TCF/TEF/DELF/DALF/DFP

Posiadanie certyfikatu z języka francuskiego otwiera wiele możliwości. Przygotowanie do TCF/TEF/DELF/DALF/DFP różni się bardzo od normalnej nauki języka francuskiego, dlatego korepetycje przygotowujące do egzaminu z języka francuskiego są niezmiernie pomocne.

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj