Pokazuje {xx}-{xx} z {xx} nauczycieli

  • Filtry

Filtry

Cena
  • PLN
  • PLN
Uczy na poziomie
Wiek ucznia
Przygotowanie do egzaminu
Narodowość
Płeć

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj

Korepetycje informatyka online

Informatyka z roku na rok staje się coraz bardziej uwielbianym przedmiotem szkolnym. Cieszy się ona szczególną popularnością wśród uczniów zafascynowanych grami komputerowymi, gdyż nauka informatyki umożliwi im w przyszłości spróbowanie swoich sił w tworzeniu ich własnych gier. W rozbudzeniu pasji do informatyki świetnie sprawdzą się korepetycje. Informatyka online jest częściej wybieraną formą korepetycji ze względu na charakter przedmiotu.

nauka informatyki przez internetFoto: Hitesh Chudhary

Korepetycje z informatyki online

Informatyka na zajęciach szkolnych jest zazwyczaj tłumaczona bardzo pobieżnie, a potem i tak wymagana jest znajomość przerobionego materiału. W nadrobieniu zaległości przychodzą z pomocą  korepetycje z informatyki online. Z prywatnym korepetytorem przygotujesz się do sprawdzianów oraz kartkówek z informatyki, a dzięki temu, że jest to nauka informatyki online, umówienie się na lekcję zajmuje kilka chwil.

Zdalne lekcje informatyki – naucz się programować bez wychodzenia z domu

Coraz więcej uczniów planuje wiązać swoją przyszłość z pójściem na studia informatyczne. Aby tego jednak dokonać konieczna jest wcześniejsza nauka programowania. Można uczyć się go samodzielnie, albo zapisać się na zdalne lekcje informatyki. Bez wątpienia druga opcja jest dużo wygodniejsza, gdyż od razu można otrzymać odpowiedź na nurtujące pytania, bez konieczności żmudnego szukania informacji w internecie.

Nauka informatyki przez internet

Dzięki licznym kursom online samodzielna nauka informatyki potrafi dać bardzo szybko wymierne rezultaty. Nie należy zniechęcać się do informatyki na samym początku, gdyż wtedy proces nauki przebiega najwolniej. Później wraz z upływem godzin spędzonych nad nauką informatyki, porcje materiału będą coraz łatwiejsze do opanowania.

Korepetycje do matury z informatyki

Matura rozszerzona z informatyki nie jest opcją często wybieraną przez maturzystów. Dzieje się tak dlatego, że do matury z informatyki trudno przygotować się na własną rękę, bez uczęszczania do klasy informatycznej. Jeśli jednak nie chodzi się do klasy informatycznej, a chce się napisać z niej maturę, idealnym rozwiązaniem są korepetycje do matury z informatyki.

Ekspresowe przygotowanie do matury z informatyki

Przygotowanie do matury z informatyki powinno się zacząć jak najszybciej, najlepiej jeszcze w wakacje przed klasą maturalną. Może się wydawać, że jest to bardzo dużo czasu, ale trzeba pamiętać, że do matury należy biegle opanować bazy danych (Access, Excel), różnorodne algorytmy oraz jakiś język programowania (C,C++,Python). Podczas całego procesu nieoceniona będzie pomoc w przygotowaniu do matury z informatyki udzielona przez doświadczonego korepetytora.

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z informatyki i olimpiady informatycznej

Korepetycje przygotowujące do konkursu kuratoryjnego z informatyki lub Olimpiady Informatycznej potrafią diametralnie zwiększyć szansę na zdobycie tytuły finalisty lub laureata. Pomoc właściwego korepetytora jest niezwykle cenna, gdyż ze względu na obszerność materiału samodzielne przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z informatyki czy Olimpiady Informatycznej jest bardzo trudne.

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj