Pokazuje {xx}-{xx} z {xx} nauczycieli

  • Filtry

Filtry

Cena
  • PLN
  • PLN
Uczy na poziomie
Wiek ucznia
Przygotowanie do egzaminu
Narodowość
Płeć

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj

Korepetycje niemiecki online

Sprawne posługiwanie się językiem niemieckim jest umiejętnością docenianą na każdym stanowisku. Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że język niemiecki zajmuje pierwsze miejsce jako język ojczysty w krajach Unii Europejskiej – mówią nim m.in. mieszkańcy Austrii, Belgi, Szwajcarii czy Luksemburgu. Jak widać nauka języka niemieckiego jest bardzo istotna i dlatego też najlepiej jest zacząć ją jak najszybciej. W skutecznej i szybkiej nauce języka niemieckiego świetnie sprawdzą się korepetycje online. Niemiecki musi być ćwiczony systematycznie, a indywidualne korepetycje przez internet pozwalają to osiągnąć.

niemiecki online

Korepetycje z języka niemieckiego online 

Serwis Edusofa umożliwia dogodne znalezienie idealnego korepetytora z języka niemieckiego. Nasi korepetytorzy posiadają doświadczenie w udzielaniu lekcji online, zarówno tym, których interesuje nauka niemieckiego od podstaw (A1/A2), jak również tym, którzy szukają lekcji online dla średniozaawansowanych(B1/B2) czy zaawansowanych(C1/C2). Bez względu na to, który poziom posiadasz, na portalu edusofa.com korepetycje z języka niemieckiego online będą odbywać się w przyjemnej atmosferze.

Nauka niemieckiego na edusofie jako wygodniejsza forma nauki

Korepetycje online z języka niemieckiego zapewniają komfort i wygodę, ponieważ do nauki w domowych warunkach wystarczy zwykły laptop. Dzięki specjalnie dostosowanej platformie, nauka niemieckiego online jest równie efektywna co nauka w szkole językowej. Prywatne korepetycje z języka niemieckiego przez internetpozwalają na dużą elastyczność w dostosowywaniu tempa nauki do umiejętności ucznia.

Przygotowanie do matury z niemieckiego na 100%

Korepetycje do matury z niemieckiego potrafią poprawić wynik na maturze nawet o kilkadziesiąt punktów procentowych. Dzieje się tak, dlatego że prywatne korepetycje z niemieckiego do matury pozwalają skupić się na słabych stronach ucznia i efektywnie pracować nad ich poprawą. Nie ma wątpliwości, że dzięki regularnemu uczęszczaniu na zdalne lekcje wspomagające przygotowanie do matury z niemieckiego można skutecznie i bezstresowo przerobić z nauczycielem cały niezrozumiały materiał i diametralnie zwiększyć swoje szanse na maturze podstawowej oraz rozszerzonej z języka niemieckiego

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego

 

Pomoc w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego jest często niezbędna do osiągnięcia wysokiego wyniku. Indywidualne lekcje z języka niemieckiego pozwolą w bezstresowy sposób rozpocząć przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego.

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego

Korepetycje przygotowujące do konkursów z języka niemieckiego są znaczącym czynnikiem pozwalającym uczniom na zdobywanie tytułów finalisty oraz laureata. Pomoc odpowiedniego nauczyciela jest wtedy kluczowa, szczególnie jeśli chodzi o przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego oraz przygotowanie do olimpiady języka niemieckiego.

Przygotowanie do DSD/DSH/WiDaF/ZD

Posiadanie certyfikatu z języka niemieckiego otwiera wiele możliwości. Przygotowanie do DSD/DSH/WiDaF/ZDbardzo się różni od normalnej nauki języka niemieckiego, dlatego korepetycje przygotowujące do egzaminu z języka niemieckiego są niezbędne.

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj