Pokazuje {xx}-{xx} z {xx} nauczycieli

  • Filtry

Filtry

Cena
  • PLN
  • PLN
Uczy na poziomie
Wiek ucznia
Przygotowanie do egzaminu
Narodowość
Płeć

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj

Pomoc w lekcjach online – odrabianie zadań domowych

Dzieci w wieku szkolnym spędzają większość swojego czasu na nauce i przygotowywaniu się na nadchodzące zajęcia. Nie dość, że od poniedziałku do piątku siedzą po kilka godzin dziennie w szkolnej ławce to po szkole muszą poświęcić jeszcze kilka dodatkowych godzin na odrabianie zadań domowych lub przygotowywanie się do kartkówek i sprawdzianów. Aby uniknąć przemęczenia i wypalenia nauką warto zdecydować się na pomoc przy lekcjach online i zaoszczędzić dzięki temu mnóstwo czasu.

pomoc w lekcjach onlineFoto: Julia M Cameron

Pomoc w zadaniach domowych online

Codziennością każdego ucznia jest nauka i przygotowywanie do wielu różnych przedmiotów, niemających często ze sobą nic wspólnego. Szczególnie, gdy dziecko jest w ósmej klasie szkoły podstawowej lub w klasie maturalnej dobrze jest skupić się na przedmiotach zdawanych na maturze czy egzaminie ósmoklasisty i nie rozpraszać się mniej ważnymi przedmiotami. W takich sytuacjach pomoc w zadaniach domowych online jest nieoceniona. Nie dość, że taka pomoc pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu to dodatkowo oszczędza sporo nerwów, gdyż nie trzeba się już martwić czy dane zadanie domowe zostanie wysoko ocenione przez nauczyciela.

Odrabianie zadań domowych

Doświadczony korepetytor razem z uczniem rozwiąże zadane ćwiczenia, pomoże napisać wypracowanie czy sprawdzi poprawność wykonanego wcześniej projektu. Wspólne rozwiązywanie zadań domowych jest również świetnym sposobem na naukę, gdyż takie zadania sprawdzają wiedzę ucznia, a w razie jakichkolwiek braków w wiedzy od razu uczeń może uzyskać pomoc korepetytora bez długiego szukania rozwiązań w internecie. Odrabianie zadań domowych online jest o tyle wygodne, że uczeń nie musi nigdzie dojeżdżać, a forma online pozwala na umawianie się na lekcję z dnia na dzień oraz na bezproblemowe przekładanie terminów lekcji.

Odrabianie lekcji online

Poprzez cały proces edukacji uczniowie mają styczność z kilkunastoma jak nie kilkudziesięcioma różnymi przedmiotami. Niestety zaliczyć trzeba każdy przedmiot, a często rodzic nie jest w stanie pomóc swojemu dziecku ze wszystkich przedmiotów. W takiej sytuacji świetnie sprawdzi się odrabianie lekcji online, podczas których doświadczony korepetytor szybko upora się problematycznymi zadaniami domowymi

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj