Pokazuje {xx}-{xx} z {xx} nauczycieli

  • Filtry

Filtry

Cena
  • PLN
  • PLN
Uczy na poziomie
Wiek ucznia
Przygotowanie do egzaminu
Narodowość
Płeć

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj

Produkcja muzyczna online

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że w procesie tworzenia utworów muzycznych równie ważną rolę co piosenkarz czy zespół muzyczny odgrywa producent muzyczny, DJ czy filmowy dźwiękowiec. Produkcja muzyczna to tak naprawdę cały proces powstawania utworu. Producent jest zatem odpowiedzialny za m.in. wybór i aranżację utworów muzycznych, nadzór procesu nagrań oraz łączenie w całość osobno nagranych ścieżek dźwiękowych. Często jeżeli mówi się o producencie muzycznym w muzyce elektronicznej czy popowej ma się na myśli osobę odpowiedzialną za całkowite wyprodukowanie utworu. 

produkcja muzyczna online dj kursFoto: Pixabay

Nauka produkcji muzycznej od podstaw

Jeżeli interesujesz się muzyką oraz jesteś ciekawy jak wygląda proces tworzenia muzyki, nauka produkcji muzycznej od podstaw jest czymś dla Ciebie! Zajęcia są skierowane zarówno do osób kompletnie nowych w produkcji muzycznej jak również tych bardziej zaawansowanych. Podczas lekcji nauczysz się miksowania utworów muzycznych, poznasz tajniki rejestracji dźwięków za pomocą ogólnie dostępnych przyrządów oraz pracy z syntezatorami i efektami dźwiękowymi. Dodatkowo poznasz zasady kompozycji i już po kilku lekcjach zaczniesz samodzielnie tworzyć pierwsze utwory.

Lekcje z produkcji muzycznej online – jak zacząć tworzyć muzykę

Chęć tworzenia muzyki jest coraz bardziej popularna wśród osób, które chcą zostać DJ em. Dzieje się tak zapewne za sprawą ogólnego dostępu do takich urządzeń jak komputer czy smartfon, które bez problemu mogą służyć jako stacja robocza. Wielu początkującym może wydawać się, że produkcja muzyczna jest czymś banalnie prostym i intuicyjnym, jednak okazuje się, że jest zupełnie na odwrót. Aby umiejętnie produkować muzykę nie tylko trzeba posiadać solidną wiedzę z teorii muzyki, ale również znać się na technicznych aspektach. W zdobyciu tej niezbędnej wiedzy pomóc mogą lekcje z produkcji muzycznej online, na których można się dowiedzieć jak zacząć produkować muzykę.

Zajęcia z produkcji muzycznej online

Świetną alternatywą standardowych zajęć stacjonarnych są zajęcia z produkcji muzycznej online. Doświadczonego nauczyciela prowadzącego takie lekcje szybko znajdziesz na portalu edusofa.com. Na stronie możesz umówić się na pojedynczą konsultację jak również na serię lekcji w dogodnych terminach. DJ czy dźwiękowiec zajmujący się na co dzień produkcją muzyczną podpowie jak zacząć swoją własną przygodę z tworzeniem utworów muzycznych i rozwieje wszelkie wątpliwości w razie jakichkolwiek pytań.

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj