Pokazuje {xx}-{xx} z {xx} nauczycieli

  • Filtry

Filtry

Cena
  • PLN
  • PLN
Uczy na poziomie
Wiek ucznia
Przygotowanie do egzaminu
Narodowość
Płeć

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj

Korepetycje rosyjski online

Biegłe posługiwanie się językiem rosyjskim jest umiejętnością szczególnie cenioną na rynku pracy, gdyż Rosja jednym z ważniejszych państw na arenie międzynarodowej. Język rosyjski jest używany przez ponad 200 milionów ludzi na świecie, a jego podobne do języka polskiego brzmienie sprawia, że jest on stosunkowo prosty do nauki. W skutecznej i efektywnej nauce języka rosyjskiego od podstaw oraz w jej kontynuacji pomóc mogą korepetycje online. Rosyjski nie będzie stanowił żadnych trudności, gdy znajdzie się odpowiedniego nauczyciela, prowadzącego korepetycje przez internet.

nauka rosyjski online

Korepetycje z języka rosyjskiego online 

Portal Edusofa umożliwia szybkie znalezienie kompetentnego korepetytora z języka rosyjskiego. Nasi korepetytorzy są ekspertami w swojej dziedzinie i posiadają doświadczenie w udzielaniu lekcji online, zarówno tym, których interesuje nauka rosyjskiego od podstaw (A1/A2), jak również tym, których ciekawią lekcje rosyjskiego online dla średniozaawansowanych (B1/B2) czy zaawansowanych (C1/C2). Bez względu na to, który poziom posiadasz, korepetycje z języka rosyjskiego online na portalu edusofa.com będą opcją dla Ciebie.

Nauka języka rosyjskiego przez internet 

Korepetycje online z języka rosyjskiego zapewniają komfort i wygodę, gdyż do nauki wystarczy zwykły laptop. Dzięki specjalnie przygotowanej platformie, nauka rosyjskiego online jest równie efektywna co nauka języka rosyjskiego w szkole językowej. Prywatne korepetycje z języka rosyjskiego przez internet pozwalają dostosować indywidualny plan nauki i skupić się jedynie na interesujących ucznia zagadnieniach. 

Przygotowanie do matury z rosyjskiego na 100%

Korepetycje do matury z rosyjskiego potrafią diametralnie poprawić wynik na maturze, dlatego że prywatne korepetycje do matury pozwalają skupić się na indywidualnych słabościach ucznia. Bez wątpienia, dzięki regularnemu uczęszczaniu na zdalne lekcje wspomagające przygotowanie do matury z rosyjskiego można szybko i skutecznie ogarnąć z nauczycielem cały niezrozumiały materiał i osiągnięcie maksymalnej liczby punktów zarówno z matury podstawowej jak i rozszerzonej staje się realne. 

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka rosyjskiego

 

Pomoc w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty z języka rosyjskiego jest często niezbędna do osiągnięcia wysokiego wyniku. Indywidualne lekcje z języka rosyjskiego pozwolą w bezstresowy sposób rozpocząć przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z języka rosyjskiego.

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z języka rosyjskiego

Korepetycje przygotowujące do konkursów z języka rosyjskiego są znaczącym czynnikiem pozwalającym uczniom na zdobywanie najwyższych pozycji. Pomoc kompetentnego nauczyciela jest wtedy nieoceniona, szczególnie jeśli chodzi o przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z języka rosyjskiego oraz przygotowanie do olimpiady języka rosyjskiego.

Przygotowanie do TRKI

Posiadanie certyfikatu z języka rosyjskiego otwiera wiele możliwości. Przygotowanie do TRKI różni się jednak od normalnej nauki języka rosyjskiego, dlatego korepetycje przygotowujące do egzaminu z języka rosyjskiegosą często bardzo pomocne.

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj