Pokazuje {xx}-{xx} z {xx} nauczycieli

  • Filtry

Filtry

Cena
  • PLN
  • PLN
Uczy na poziomie
Wiek ucznia
Przygotowanie do egzaminu
Narodowość
Płeć

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj

Korepetycje włoski online

Nie ulega wątpliwości, że język włoski należy do jednych z najpiękniejszych na świecie. Co więcej, jego gramatyka i wymowa są na tyle proste, że nie powinien on sprawiać trudności tym, którzy chcą opanować język włoski od podstaw. W nauce tego melodyjnego języka bardzo pomocne będą korepetycje online. Włoski nie będzie wtedy żadnym wyzwaniem, a jedynie czystą przyjemnością.

włoski online

Korepetycje z języka włoskiego online 

Portal Edusofa umożliwia szybkie i wygodne znalezienie kompetentnego korepetytora z języka włoskiego. Nasi korepetytorzy posiadają doświadczenie w udzielaniu lekcji online, zarówno tym, których interesuje nauka włoskiego od podstaw (A1/A2), jak również tym, których ciekawią lekcje włoskiego online dla średniozaawansowanych (B1/B2) czy zaawansowanych (C1/C2). Bez względu na to, na którym poziomie zaawansowania jesteś, korepetycje z języka włoskiego online na edusofa.com będą opcją dla Ciebie.

Nauka języka włoskiego przez internet 

Nauka języka włoskiego online zapewnia komfort i wygodę, gdyż do nauki wystarczy zwykły laptop. Dzięki specjalnie przygotowanej platformie, nauka włoskiego online jest równie efektywna co nauka języka włoskiegow szkole językowej. Prywatne korepetycje z języka włoskiego przez internet pozwalają dostosować tempo nauki i tematykę lekcji pod preferencje ucznia.

Przygotowanie do CELI/ CILS/ PLIDA

Posiadanie certyfikatu z języka włoskiego daje wiele możliwości. Przygotowanie do CELI/ CILS/ PLIDA różni się jednak od normalnej nauki języka włoskiego, dlatego korepetycje przygotowujące do egzaminu z języka włoskiego są często niezbędne.

Przygotowanie do matury z włoskiego

Systematyczne przygotowania do matury z włoskiego mogą diametralnie poprawić wynik na maturze, dlatego że prywatne korepetycje do matury pozwalają skupić się na indywidualnych słabościach ucznia. Bez wątpienia, dzięki regularnemu uczęszczaniu na zdalne lekcje wspomagające przygotowanie do matury z włoskiego można szybko i efektywnie przerobić z nauczycielem cały niezrozumiały materiał i osiągnięcie wysokiego wyniku z matury podstawowej oraz rozszerzonej staje się realne. 

Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka włoskiego

 

Pomoc w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty z języka włoskiego jest często konieczna jeśli chce się osiągnąć wysoki wynik. Indywidualne lekcje z języka włoskiego pozwolą w wygodny i przyjemny sposób rozpocząć przygotowania do egzaminu ósmoklasisty z języka włoskiego.

Przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z języka włoskiego

Korepetycje przygotowujące do konkursów z języka włoskiego są znaczącym czynnikiem pozwalającym uczniom na zdobywanie najwyższych pozycji. Pomoc kompetentnego nauczyciela jest wtedy nieoceniona, w szczególności jeśli chodzi o przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z języka włoskiego oraz przygotowanie do olimpiady języka włoskiego.

Chcesz zacząć uczyć?

Jeśli chcesz zostać nauczycielem na Edusofa - efektywna nauka, aplikuj tutaj.

Aplikuj